Zadaj pytanie...
 • Projekt i funkcje jacuzzi MSpa

Projekt i funkcje jacuzzi Mspa 14

Oszczędzanie energii

Chcesz, aby ciepłe i przytulne jacuzzi MSPA było gotowe, kiedy właśnie tego potrzebujesz?

Żaden problem. Teraz możesz łatwo ustawić czas, w którym twoje spa włączy się automatycznie i rozpocznie podgrzewanie wody. Dzięki nowo zaprojektowanemu zintegrowanemu układowi kontroler pozwala użytkownikowi ustawić czas włączenia funkcji grzania w ciągu maksymalnie 99 godzin. Funkcja dostępna w seriach: CONCEPT. DELIGHT, ELITE oraz PREMIUM.

Projekt i funkcje jacuzzi Mspa 15

Antybakteryjny

Czysta woda jest najważniejszym fundamentem hydromasażu. Z troską i dbałością o użytkowników, w celu dalszego zwiększenia wydajności sterylizacji, na wewnętrzną podszewkę jacuzzi MSpa nałożono materiał antybakteryjny. Materiał pomaga ograniczyć 99% rozmnażania się bakterii. Jest zgodny z ISO 22196:2011. Serie: CONCEPT. DELIGHT, ELITE oraz PREMIUM.

Projekt i funkcje jacuzzi Mspa 16

Bezpieczeństwo dzieci

Cała linia MSpa jest wyposażona w blokadę bezpieczeństwa dla dzieci, umożliwiającą rodzicom zamykanie wanny z hydromasażem, gdy ich dzieci są w pobliżu. W trybie bezpieczeństwa dzieci kontroler jest zablokowany, a przyciski nie będą działać. Funkcja dostępna w seriach: CONCEPT. DELIGHT, ELITE oraz PREMIUM.


Technologia Plug & Play

Umieść wannę z hydromasażem w dowolnym miejscu ... na swoim podwórku lub patio. Spa nie wymaga czasochłonnej instalacji. Korzystając z opatentowanej funkcji autopompowania, wystarczy po prostu wyjąć spa z pudełka, podłączyć, obrócić pokrętło, nacisnąć długo przycisk „bańki” i obserwować, jak spa napełnia się w kilka minut!

Spa z wbudowaną funkcją "SHHH"

W związku z większymi wymaganiami dotyczącymi przenośnego i wygodnego spa, Mspa zaprojektowano od nowa. Jako lider w branży dmuchanych spa, MSpa kontynuuje innowacje, podwyższając jakość, technologię i design. Zaczynając od podstawowych funkcji, zużyciu energii i super cichej koncepcji spa, wprowadziliśmy nową funkcję Whisper Quiet.


Projekt i funkcje jacuzzi Mspa 01

Wszystko w jednym sterowniku

Dostępny tylko dla modeli MONO oraz TUSCANY

Łatwy w instalacji, firma MSpa poszła o krok dalej aby połączyć kontroler w jedną skrzynkę kontrolną. Ulepszony panel zapewnia wygodniejszą obsługę. Powiększony ekran i lekko pochylony kąt ułatwiają odczyt informacji podczas relaksu w spa. Wszystkie zmiany mają na celu poprawę komfortu użytkowania. Od teraz wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Panel wyświetlacza i obudowa skrzynki kontrolnej są uszczelnione, co wyeliminuje przenikanie deszczu po umieszczeniu spa na zewnątrz. Utrzymując spójną estetykę projektu MSpa, panel ma elegancki wygląd. Dzięki ciemnoszaremu ekranowi wszystkie liczby są wyraźnie widoczne, nawet przy jasnym słońcu.

Projekt i funkcje jacuzzi Mspa 03


Przewodowy kontroler

Panele kontrolne MSPA zostały zmienione dla nowo zaprojektowanego przewodowego kontrolera, który można przechowywać poza wanną. Możesz używać kontrolera, aby w łatwy i wygodny sposób uzyskać dostęp do wszystkich funkcji jedną ręką, bez instalowania dodatkowego panelu sterowania. Proces konfiguracji również został zminimalizowany tak, aby jak najwygodniej dopasować ustawienia i rozpocząć wymarzony relaks. W przewodowy kontroler zostały wyposażone modele nieposiadające głównej skrzynki sterowniczej.

Projekt i funkcje jacuzzi Mspa 04

Projekt i funkcje jacuzzi Mspa 02

Projekt i funkcje jacuzzi Mspa 05

Zmienne bąbelki

360-stopniowy system strumienia powietrza wypełnia spa tysiącami bąbelków, a naprzemienne dysze wpychają bąbelki do centrum wanny spa, tworząc zrównoważony oraz wszechstronny masaż ciała. Od teraz możesz dostosować w łatwy i komfortowy sposób doznania związane z masażem bąbelkami poprzez 3 regulowane poziomy intensywności w produktach z serii PREMIUM, ELITE i CONCEPT.

Ciepło z wody wspomaga krążenie i przyspiesza usuwanie nagromadzonego kwasu mlekowego, a wypór wody generowany przez 104-138 dynamicznych strumieni powietrza przeciwdziała grawitacji przejmującej nacisk stawów.


Dysze hydromasażowe

Dysze do hydromasażu, w które wyposażona została seria ELITE, oferują orzeźwiający masaż wodny z regulowanymi kierunkami i poziomami. Taki masaż poprawia także sen, zmniejszając nacisk na stawy i mięśnie ciała, co zmniejsza dyskomfort podczas snu w nocy.

 

Dysze wykonane są z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, cechują się długą wytrzymałością i na pewno posłużą bezproblemowo przez wiele lat.

Projekt i funkcje jacuzzi Mspa 06

Projekt i funkcje jacuzzi Mspa 07

Generator ozonu O3

Zintegrowany ozonator to wyjątkowa funkcja w produktach z serii PREMIUM, ELITE i CONCEPT. Higiena ozonowa to najbardziej opłacalna naturalna metoda zabijania szkodliwych organizmów w spa przy jednoczesnym zmniejszeniu zapotrzebowania na chemikalia.

System Anty-Icing

W większości przypadków zaleca się, aby nie zostawiać spa, gdy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej 4°C (39,2°F).

Co się stanie, jeśli temperatura nagle spadnie, ale nikogo nie będzie w domu? A co, jeśli użytkownicy będą chcieli zrobić sobie przerwę i wrócą do spa później?

Zupełnie nowy SYSTEM ANTY-ICING będzie monitorować twoje spa, aby strzec bezpiecznej temperatury. Gdy temperatura wody jest niższa niż 1°C (33,8°F), nagrzewacz będzie działał automatycznie dopóki woda nie zostanie podgrzana do 3°C (37,4°F). Pomoże to zapobiec zamarzaniu wody. Funkcja dostępna w seriach: CONCEPT. DELIGHT, ELITE oraz PREMIUM.

Projekt i funkcje jacuzzi Mspa 08

Projekt i funkcje jacuzzi Mspa 09

Inteligentny system filtrowania

Zaawansowana 4-godzinna funkcja automatycznej filtracji z nowym wkładem filtracyjnym oraz 90 zakładkami i powierzchnią filtracji 0,3m2 jest najbardziej wydajnym systemem filtracyjnym na rynku.

Aby zapewnić najlepszą jakość wody w spa, kontroler MSpa automatycznie przypomina o wymianie wkładu filtra, dzięki czemu nie zapomnisz o wymianie wkładu filtra, który należy wymieniać co 150 godzin. Funkcja dostępna w seriach: CONCEPT. DELIGHT, ELITE oraz PREMIUM.


Technologia ciepła PTC

W jacuzzi MSpa zastosowano technologię PTC (dodatni współczynnik temperaturowy). Funkcja dostępna w seriach: CONCEPT. DELIGHT, ELITE oraz PREMIUM. Takie rozwiązanie zapewnia ciepłe i komfortowe wrażenia z masażu spa oraz funkcję szybkiego nagrzewania.

 • Ceramiczna technika grzewcza o wysokiej wydajności.
 • Wyższa wydajność grzewcza w porównaniu do elementu grzejnego ze stali nierdzewnej.
 • Oszczędność energii i niski koszt eksploatacji.
 • Dłuższa żywotność.
 • Patent MSpa PTC.
 • Pięć kluczowych zabezpieczeń.

 

Ochrona grzałki:

 • Zapewnienie temperatury.
 • Maksymalna temperatura ochrony.
 • Konstrukcja z podwójną izolacją.
 • Uziemienie ochrony rdzenia.
 • Całkowite odłączenie wody i energii elektrycznej.
Projekt i funkcje jacuzzi Mspa 10

Projekt i funkcje jacuzzi Mspa 11

Materiał DWF

Dzięki bardzo sztywnemu materiałowi DWF, nowa seria CONCEPT prezentuje niespotykany dotąd wygląd zewnętrzny o doskonałej trwałości i niewiarygodnej lekkości. Łączy klasyczny styl ze współczesnymi akcentami.

Projekt i funkcje jacuzzi Mspa 13

 • Sklep zamknięty


MSpa-Jacuzzi.pl


Z przykrością informujemy o tymczasowym zamknięciu naszego sklepu z produktami MSpa.

W celu rozpatrzenia reklamacji, bądź uzyskania dodatkowych informacji na temat produktów MSpa, wszystkich klientów, którzy dokonali zakupu na naszym sklepie zapraszamy do kontaktu:
Telefon: +48 695 600 665
E-mail: sklep@mspa-jacuzzi.pl

Informujemy również, że serwis wewnętrzny jacuzzi MSpa dla naszych klientów pozostaje otwarty.

Do czasu zakończenia gwarancji na produkty, wszystkie zgłoszenia reklamacyjne prosimy kierować na:
E-mail: tech@mspa-jacuzzi.pl

Wszystkich klientów zapraszamy na nasze pozostałe sklepy:
SklepSportowy24.pl
WaterRower-Polska.pl
SoniFit.pl

 • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.