Zadaj pytanie...
  • Co wyróżnia jacuzzi MSpa?

Co wyróżnia jacuzzi MSpa?

Jacuzzi MSpa jest dość prostym urządzeniem, jeśli chodzi o montaż oraz użytkowanie. Instrukcja obsługi przeprowadzi każdego poprzez proces instalacji w bezpieczny sposób. Sam fakt, że każdy z modeli możemy umieścić w praktycznie dowolnym miejscu, jest game-changerem, który wpływa pozytywnie na postrzeganie tego typu produktów. Jacuzzi kojarzy nam się głównie z instalacją w łazience oraz relaks wieczorami po ciężkim dniu. Z MSpa jacuzzi możecie w dowolnej chwili udać się do krainy bąbelków i zrelaksować na początek dnia, w jego trakcie lub przed snem!

 

Relaks samemuRelaks w gronie

Relaksuj się w domu lub ogrodzie z MSpa!

Cztery serie produktowe jacuzzi MSpa są podzielone ze względu na zastosowane funkcjonalności, o których przeczytacie więcej w opisach poszczególnych modeli. To, co jest wspólne, to fakt umieszczenia jacuzzi w domu lub ogrodzie, zależnie od indywidualnych preferencji. Dmuchane i przenośne jacuzzi może być dla Ciebie chwilą wytchnienia oraz lekiem na stresujące sytuacje. To chwila dla siebie, ale także wspólnie spędzony czas z najbliższymi. Ty wybierasz, w jakim celu chcesz użytkować swoje prywatne spa!  Nasze jacuzzi wyróżnia głównie fakt, że są pompowane i przenośne, a cena jest rozsądna. Nie musisz wydawać kilkanaście tysięcy na urządzenie tego typu. MSpa to marka, która stara się dostarczyć odrobiny luksusu każdemu niezależnie od stanu majątkowego. Decydując się na basen MSpa, decydujecie się na podwyższenie standardu swojego życia i czerpania całymi garściami z prozdrowotnych właściwości bąbelków! Zależnie od wybranego modelu, będzie różnić się rodzaj masażu. W naszych produktach wyróżniamy podstawowy masaż bąbelkami, 360-stopniowy strumień powietrza oraz specjalne dysze do hydromasażu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w osobnym artykule „Podstawowe informacje o jacuzzi”.

 

Jacuzzi na zewnatrzJacuzzi w domu

  • Sklep zamknięty


MSpa-Jacuzzi.pl


Z przykrością informujemy o tymczasowym zamknięciu naszego sklepu z produktami MSpa.

W celu rozpatrzenia reklamacji, bądź uzyskania dodatkowych informacji na temat produktów MSpa, wszystkich klientów, którzy dokonali zakupu na naszym sklepie zapraszamy do kontaktu:
Telefon: +48 695 600 665
E-mail: sklep@mspa-jacuzzi.pl

Informujemy również, że serwis wewnętrzny jacuzzi MSpa dla naszych klientów pozostaje otwarty.

Do czasu zakończenia gwarancji na produkty, wszystkie zgłoszenia reklamacyjne prosimy kierować na:
E-mail: tech@mspa-jacuzzi.pl

Wszystkich klientów zapraszamy na nasze pozostałe sklepy:
SklepSportowy24.pl
WaterRower-Polska.pl
SoniFit.pl

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.