Zadaj pytanie...
  • Podstawowe informacje o jacuzzi MSpa

Jacuzzi to urządzenie, które zostało stworzone z myślą o wodnym, relaksującym masażu. Jest to jedna z najprostszych wariacji hydromasażu, która może przybierać różne formy zależnie od modelu jacuzzi. Najczęstszym sposobem na wykorzystanie tego typu urządzeń jest profilaktyka w SPA oraz we wszelkich salonach piękności. Korzyści wynikające z regularnego stosowania kąpieli w jacuzzi są nie do przecenienia. Zarówno, jeżeli chodzi o aspekty fizyczne, jak i duchowe. To bardzo przyjemny sposób na zwiększenie sił witalnych oraz odprężenie po ciężkim dniu. Regularność w tym przypadku oznacza długotrwałe, pozytywne oddziaływanie na nasze ciało i umysł w każdym aspekcie życia. Napowietrzona, ciepła woda to od wieków sposób na ukojenie nerwów i obolałego ciała. Coraz częściej możemy spotkać się z praktyką kupowania jacuzzi do własnych domów, aby czerpać korzyści z takich kąpieli w codziennej rutynie.

 

Mont Blanc zewn.Jacuzzi 2

 

JacuzziMSpa idealnie nadaje się do domu, jak i do ogrodu

Jacuzzi spa, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie, to jedne z najlepszych modelów dostępnych na rynku. Są to wanny spa renomowanej firmy MSpa, która prowadzi sprzedaż na całym świecie. Wszystkie modele, które znajdziecie w ofercie, są przystosowane zarówno do użytkowania w domowym wnętrzu, jak i na zewnątrz. Szeroki wybór oraz elastyczność pozwala każdemu klientowi na wybór swojego ulubionego produktu. Jacuzzi w łazience to praktyka znana od wielu lat, na którą z reguły mogli pozwolić sobie tylko najbogatsi. Produkty MSpa to natomiast okazja na zaczerpnięcie odrobiny luksusu każdemu, bez względu na stan majątkowy. Ceny nie są wygórowane, a nowoczesne funkcjonalności sprawiają, że modele znajdujące się w ofercie, niczym nie odbiegają od drogich odpowiedników. Są to wanny spa oferujące szerokie możliwości relaksu, na który zasługuje absolutnie każdy. Jeśli decydujemy się na przechowywanie swojego jacuzzi na zewnątrz, musimy pamiętać o tym, że każdy model napełniony wodą waży bardzo dużo. Stabilny i mocny grunt to absolutna podstawa w użytkowaniu poza domem.

 

Jacuzzi 1Jacuzzi 2

 

Wybierz swój rodzaj masażu

W swojej ofercie mamy cztery serie produktowe, które różnią się od siebie rodzajem masażu. Seria PREMIUM, ELITE i CONCEPT oddaje w ręce użytkownika masaż polegający na 360-stopniowym strumieniu powietrza, który z powodzeniem wypełni całkowitą powierzchnię spa i zadba odpowiednio o Twoje ciało. Wszystko odbywa się na trzech regulowanych poziomach intensywności. W dowolnej chwili za pomocą kontrolera wygodnie zmienisz poziom masażu.

Seria ELITE została wyposażona zarówno w masaż wykorzystujący 360-stopniowy strumień powietrza, jak i w dysze do hydromasażu. Taki masaż jest regulowany zarówno, jeśli chodzi o intensywność, jak i kierunek. Podczas odpoczynku w jacuzzi dysze zrelaksują nas i pomogą w pozbyciu się wszelkich dolegliwości bólowych związanych z nadmierną aktywnością fizyczną.

Seria DELIGHT jest natomiast wyposażona w podstawowe doświadczenie masażu bąbelkami powietrza. Dostarcza tysiące bąbelków i zapewnia przyjemny masaż ułatwiający chwile błogiego relaksu w ciepłej wodzie.

 

BąbelkiDysze

  • Sklep zamknięty


MSpa-Jacuzzi.pl


Z przykrością informujemy o tymczasowym zamknięciu naszego sklepu z produktami MSpa.

W celu rozpatrzenia reklamacji, bądź uzyskania dodatkowych informacji na temat produktów MSpa, wszystkich klientów, którzy dokonali zakupu na naszym sklepie zapraszamy do kontaktu:
Telefon: +48 695 600 665
E-mail: sklep@mspa-jacuzzi.pl

Informujemy również, że serwis wewnętrzny jacuzzi MSpa dla naszych klientów pozostaje otwarty.

Do czasu zakończenia gwarancji na produkty, wszystkie zgłoszenia reklamacyjne prosimy kierować na:
E-mail: tech@mspa-jacuzzi.pl

Wszystkich klientów zapraszamy na nasze pozostałe sklepy:
SklepSportowy24.pl
WaterRower-Polska.pl
SoniFit.pl

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.