Zadaj pytanie...
  • Bezpieczeństwo MSpa

1. Czy zwierzęta mogą bawić się w spa?

Nie, psy, koty i wszystkie inne zwierzęta domowe powinny być trzymane z dala od spa, aby uniknąć niebezpieczeństwa utopienia się w wodzie basenowej, a także w celu ochrony ścian bocznych spa i nadmuchiwanego pierścienia, kabla wtykowego RCD itp. przed ugryzieniem lub zadrapaniami, które mogą powodować przebicia, dziury, pęknięcia otwierające i inne uszkodzenia basenu spa lub wtyczki RCD.

2. Dlaczego nie należy używać przedłużacza zgodnie z instrukcją konfiguracji spa?

Aby zmniejszyć ryzyko porażenia prądem, użytkownik nie może odciąć przewodu i połączyć go z innym, aby samemu przedłużyć przewód zasilający, ponieważ może to spowodować potencjalne niebezpieczeństwo. Można tylko stosować zasilacz 16A. Jeśli użytkownik musi użyć przedłużacza / kabla połączeniowego, trzeba się upewnić, że jest on przeznaczony do 16 A i do użytku na zewnątrz. Ze względów bezpieczeństwa spa powinno być ustawione kilka metrów od źródła zasilania.

3. Czy mogę używać MSpa w deszczu?

MSpa można używać na zewnątrz w lekkim deszczu, ponieważ stopień ochrony IPX5 chroni przed szkodliwym wnikaniem wody. Ale nie sugerujemy, aby używać go z otwartymi pęcherzykami, ponieważ woda może powodować zawilgocenie i zardzewienie pompy powietrza, co może spowodować nieprawidłowe działanie pompy powietrza i utratę gwarancji. Musisz też zadbać o to, aby wtyczka była sucha.

  • Sklep zamknięty


MSpa-Jacuzzi.pl


Z przykrością informujemy o tymczasowym zamknięciu naszego sklepu z produktami MSpa.

W celu rozpatrzenia reklamacji, bądź uzyskania dodatkowych informacji na temat produktów MSpa, wszystkich klientów, którzy dokonali zakupu na naszym sklepie zapraszamy do kontaktu:
Telefon: +48 695 600 665
E-mail: sklep@mspa-jacuzzi.pl

Informujemy również, że serwis wewnętrzny jacuzzi MSpa dla naszych klientów pozostaje otwarty.

Do czasu zakończenia gwarancji na produkty, wszystkie zgłoszenia reklamacyjne prosimy kierować na:
E-mail: tech@mspa-jacuzzi.pl

Wszystkich klientów zapraszamy na nasze pozostałe sklepy:
SklepSportowy24.pl
WaterRower-Polska.pl
SoniFit.pl

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.