Zadaj pytanie...
  • Ustawienie i instalacja MSpa

1. Czy dostępne są filmy wideo pokazujące jak ustawić spa?

Tak. Płyta DVD z konfiguracją spa znajduje się w pudełku razem ze spa. Możesz również odwiedzić nasz sklep internetowy www.mspa-jacuzzi.pl i sprawdzić jak skonfigurować i ustawić swoje spa.

2. Czy mogę ustawić spa na betonowym patio?

Tak, ale zalecana jest jednak podkładka. Nie należy przeciągać basenu spa po betonowym patio, ponieważ otarcie może spowodować dziury w spa. Powierzchnia patio musi być gładka, równa, stabilna i wolna od ostrych przedmiotów.

3. Ile powietrza powinienem nadmuchać w spa?

Spa pompujemy do momentu, aż stanie się stabilne przy pojemności wynoszącej około 85%. Nadmiernie napompowane spa może powodować że pęknie a w konsekwencji będzie przeciekać np. na szwie gdy jest wypełnione wodą i ogrzewane przez słońce w gorące lato.

Zawsze pamiętaj o używaniu manometru do testowania i regulacji ciśnienia powietrza w spa do odpowiedniego stanu (upewnij się, że igła wskazująca ciśnienie powietrza znajduje się w zielonym sektorze po napełnieniu wodą). Gdy spa musi zostać nadmuchane większą ilością powietrza podczas użytkowania, należy również upewnić się, że wskazówka wskazująca ciśnienie powietrza znajduje się w zielonym sektorze.

4. Czy mogę korzystać ze spa w chłodne dni?

Tak, ze spa można korzystać w chłodne dni, postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej:

  • Napełnij spa ciepłą wodą, aby ogrzać sterownik i uniknąć alarmu SPL, czynność ta również skróci czas podgrzewania wody.
  • Spuść wodę, gdy spa nie będzie używane przez jakiś czas, lub włącz grzałkę. Nie wystawiaj spa na zewnątrz z temperaturą niższą niż minus 10℃ (14℉), nawet jeśli grzałka jest włączony.

5. Ustawić swoje spa wewnątrz czy na zewnątrz?

Każda lokalizacja ma swoje zalety i wady. Instalacje na zewnątrz mogą zagrozić Twojej prywatności, ale możesz oddzielić się ekranami, krzewami lub ogrodzeniem. Pogoda na zewnątrz może być czynnikiem odstraszającym, choć wiele osób uwielbia relaks w gorącej wodzie podczas deszczu lub płatków śniegu! To może być ekscytujące. Możesz również zbudować Markizę w celu ochrony przed wpływem pogody. Należy jednak zwrócić uwagę na tych, że gorąca woda podnosi temperaturę ciała, więc nie będzie ci zimno, nawet wychodząc z wanny z hydromasażem na zewnątrz w środku zimy.

Wewnętrzne instalacje spa będą miały wpływ na wilgotność powietrza w twoim domu. Konieczne jest utrzymanie właściwej wentylacji w celu kontrolowania tej wilgoci oraz zapobiegania pleśni. Jeśli zdecydujesz się na instalację wewnętrzną, pamiętaj o wzięciu pod uwagę opróżniania i napełniania urządzenia.

Istnieje również inne ważne pytanie: Czy spa zmieści się w drzwiach i czy wytrzymałość podłogi jest wystarczająca?

Należy pamiętać, że spa dla 3 osób wypełnione wodą waży około 1150 kilogramów. Plusem jest jednak prywatność i wygoda. Twoje spa i pokrywa będą również w pełni chronione przed warunkami atmosferycznymi.

6. Jak stroma może być powierzchnia, na której mogę ustawić spa?

Najlepiej aby powierzchnia była idealnie płaska i pozioma. Zwróć również szczególną uwagę na stabilność i wyrównanie spa we wczesnych etapach napełniania wodą. Jeśli po jakimś czasie od rozpoczęcia napełniania, woda nie rozlewa się równomiernie lub spa wydaje się wybrzuszać na boki, przestań napełniać je wodą, spuść wodę i wybierz nowe miejsce. Jeśli spa zostanie ustawione na zboczu, zostanie ono przekrzywione i będzie niestabilne. Nigdy nie ustawiaj spa na zboczu.

7. Jakie inne powierzchnie można bezpiecznie wykorzystać do ustawienia spa?

Spa można ustawić na trawie lub chodniku, który jest całkowicie gładki, równy i stabilny. Zalecana jest jednak  podkładka lub plandeka. Spa NIE powinno być ustawiane na piasku lub błotnistej ziemi, na której mogłyby się przesuwać.

  • Sklep zamknięty


MSpa-Jacuzzi.pl


Z przykrością informujemy o tymczasowym zamknięciu naszego sklepu z produktami MSpa.

W celu rozpatrzenia reklamacji, bądź uzyskania dodatkowych informacji na temat produktów MSpa, wszystkich klientów, którzy dokonali zakupu na naszym sklepie zapraszamy do kontaktu:
Telefon: +48 695 600 665
E-mail: sklep@mspa-jacuzzi.pl

Informujemy również, że serwis wewnętrzny jacuzzi MSpa dla naszych klientów pozostaje otwarty.

Do czasu zakończenia gwarancji na produkty, wszystkie zgłoszenia reklamacyjne prosimy kierować na:
E-mail: tech@mspa-jacuzzi.pl

Wszystkich klientów zapraszamy na nasze pozostałe sklepy:
SklepSportowy24.pl
WaterRower-Polska.pl
SoniFit.pl

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.