Dostajemy od Was wiele pytań odnoszących się do funkcji hydromasażu oraz jaka jest różnica w porównaniu z masażem bąbelkami powietrza. Spieszymy z obszernym wyjaśnieniem, aby rozwiać wszelkie wątpliwości oraz pomóc w wyborze odpowiedniego modelu jacuzzi MSpa! Przypominamy także o jednym, istotnym fakcie – jedynie seria jacuzzi ELITE jest wyposażona w dysze do hydromasażu – produkty znajdujące się w tej serii to modele przeznaczone do hydromasażu (aktualnie w naszej ofercie znajduje się Model Elite Reve 4-osobowy, a na wiosnę 2021 będziemy mieć w sprzedaży również pozostałe).

Hydromasaż, czyli energiczny i prozdrowotny masaż wodny – jak przystało na jacuzzi SPA!

Słowo hydromasaż łączy w sobie dwa oczywiste pojęcia – hydro, czyli z greckiego woda i masaż, tutaj objaśnienie jest chyba zbędne, nie sądzicie? Masaż wodny za pomocą przeznaczonych do tego dysz umieszczonych w naszym jacuzzi MSpa to doskonałe uzupełnienie zdrowego trybu życia. Taki masaż niesie ze sobą wiele korzyści prozdrowotnych. Będąc szczerym – jest wskazany każdemu, z wyjątkiem osób, które borykają się ze schorzeniami skóry, zakrzepicą, chorobą wieńcową, nowotworami, kamicą nerkową, nadciśnieniem lub mają aktualnie otwarte rany na skórze. Przyjrzyjmy się bliżej tym pozytywnym działaniom hydromasażu, których jest wiele:
 
  • Pomaga w początkowych stanach nadciśnienia tętniczego
  • Wspomaga odporność organizmu
  • Pomaga uregulować sen
  • Zapewnia wsparcie układu mięśniowo-szkieletowego (świetnie sprawdzi się przy rehabilitacjach po kontuzjach u sportowców)
  • Wpływa pozytywnie na samopoczucie u osób z chronicznym zmęczeniem
  • Hydromasaż jest wskazany dla osób ze zdiagnozowaną otyłością, przyczynia się także się do pomocy w walce z cellulitem

Dysze 1BabelkiDysze 2

 

Hydromasaż w jacuzzi SPA, a masujące bąbelki powietrzne

Masujące bąbelki powietrza znajdziecie we wszystkich modelach jacuzzi MSpa – to podstawa i serce jacuzzi. Każdy, kto ma na myśli jacuzzi, myśli o bąbelkach nadających odpowiedniego charakteru każdej kąpieli. Hydromasaż to natomiast dodatek, który znacznie poprawia doświadczenie użytkowani jacuzzi i wpływa pozytywnie na zdrowie oraz samopoczucie. Masujące bąbelki powietrza w produktach MSpa są regulowane na trzech poziomach intensywności (300W, 520W i 720W).
Dysze do hydromasażu są natomiast zaprojektowane stricte pod dany model jacuzzi. W przypadku modelu Elite Reve oraz Elite Baikal (4-osobowe) otrzymujemy 2 zestawy dyszy 75W x 2, co pozwala na czerpanie maksymalnego doświadczenia hydromasażu (razem to 4 wysoko wydajne dysze wodne). W przypadku modelu Elite Bliss (6-osobowy) otrzymujemy 3 zestawy dyszy 75W x 3, co przekłada się na dostosowanie mocy dyszy wodnych do większej ilości osób w jacuzzi.

Mamy nadzieję, że temat został wyczerpany, a Wy, drodzy klienci, otrzymaliście niezbędne informacje wpływające na proces decyzyjny w sprawie zakupu naszego modelu jacuzzi MSpa.