Zadaj pytanie...
  • Jacuzzi seria Premium Mspa

Jacuzzi i baseny nadmuchiwane seria PREMIUM MSpa

MSpa Premium to seria, która została stworzona dla najbardziej wymagających klientów. Doświadczenie SPA w najlepszym wydaniu. Holistyczny masaż zmiennymi bąbelkami wprawi Twoje ciało w stan błogiego relaksu oraz zapewni odpoczynek zmęczonym mięśniom, gdy jesteś osobą aktywną fizycznie.

Produkty sygnowane znakiem PREMIUM wyróżniają się ciekawym dla oka designem, stabilną i bezpieczną konstrukcją oraz przede wszystkim praktycznymi funkcjonalnościami, które wnoszą codzienny relaks w jacuzzi SPA na wyższy poziom. To doświadczenie, po które warto sięgać każdego dnia, aby maksymalnie korzystać z życia. Ciężki dzień albo dużo wolnego czasu? Relaks w którymkolwiek z modeli Jacuzzi MSpa Premium pozwoli Ci naładować energie, aby skutecznie sprostać trudom kolejnego dnia!

Ciepła woda wraz z 360-stopniowym systemem strumienia powietrza wypełni Twoje spa tysiącami bąbelków i spowoduje, że relaks będzie połączony z aktywnym masażem, który pozytywnie wpływa na zdrowie, redukując objawy stresu, a także pomaga w walce ze zmęczeniem ciała i poprawia krążenie. W serii MSpa Premium znajdziecie 9 modeli; Mont Blanc (4 i 6-osobowe), Camaro (4 i 6-osobowe), Exotic (4 i 6-osobowe), Tuscany (4 i 6-osobowe), Soho (6-osobowe). 6-osobowe modele dostępne od przyszłego sezonu. Wybierz swojego faworyta i oddaj się przyjemnym chwilom, na które zasługujesz!

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia

  • Nowości
  • Sklep zamknięty


MSpa-Jacuzzi.pl


Z przykrością informujemy o tymczasowym zamknięciu naszego sklepu z produktami MSpa.

W celu rozpatrzenia reklamacji, bądź uzyskania dodatkowych informacji na temat produktów MSpa, wszystkich klientów, którzy dokonali zakupu na naszym sklepie zapraszamy do kontaktu:
Telefon: +48 695 600 665
E-mail: sklep@mspa-jacuzzi.pl

Informujemy również, że serwis wewnętrzny jacuzzi MSpa dla naszych klientów pozostaje otwarty.

Do czasu zakończenia gwarancji na produkty, wszystkie zgłoszenia reklamacyjne prosimy kierować na:
E-mail: tech@mspa-jacuzzi.pl

Wszystkich klientów zapraszamy na nasze pozostałe sklepy:
SklepSportowy24.pl
WaterRower-Polska.pl
SoniFit.pl

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.