Zadaj pytanie...
  • Jacuzzi seria Elite Mspa

Jacuzzi i baseny nadmuchiwane seria ELITE MSpa

Seria Elite to jak sama nazwa wskazuje; dmuchane jacuzzi najwyższej jakości. Regulowane dysze do hydromasażu oraz ponad 100 musujących strumieni powietrza – to wszystko po to, aby Twój moment relaksu był na najwyższym poziomie.

MSpa Elite to nadzwyczajne doświadczenie hydromasażu oraz niewymuszonej elegancji, dzięki której z upragnieniem będziesz czekać na kolejne chwile spędzone w jacuzzi. Orzeźwiająca woda kierująca swój strumień z trzech różnych kierunków da Twoim zmęczonym mięśniom ulgę i wprawi Cię w błogi nastrój. Wszystkie funkcje jacuzzi elite możesz przełączać za pomocą wodoodpornego kontrolera smart touch. Wszystko masz pod ręką!

Seria Elite to nietuzinkowe baseny spa otwierające przed Tobą nowe możliwości spędzenia wolnych chwil. W naszej ofercie znajdziecie trzy modele z tej serii; Reve, Baikal, Bliss. Wszystkie nieznacznie się od siebie różnią, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i znacznie podniesie poziom swojego codziennego relaksu!

Który wybierzesz, zależy tylko od Ciebie i Twoich preferencji. Każdy z nich to sprawdzone i kompletne urządzenie gotowe do zmiany Twojej codziennej rutyny na lepsze. Nazwa nie wzięła się tu znikąd. To jacuzzi stworzone dla prawdziwej ELITY, która potrzebuje w swoim życiu coś więcej. Seria MSpa Elite to uzupełnienie Twoje codziennego, elitarnego ja. Nie zwlekaj i dołącz do grona najlepszych także w kwestii relaksu i wypoczynku. 

  • Parametry

  • Nowości
  • Sklep zamknięty


MSpa-Jacuzzi.pl


Z przykrością informujemy o tymczasowym zamknięciu naszego sklepu z produktami MSpa.

W celu rozpatrzenia reklamacji, bądź uzyskania dodatkowych informacji na temat produktów MSpa, wszystkich klientów, którzy dokonali zakupu na naszym sklepie zapraszamy do kontaktu:
Telefon: +48 695 600 665
E-mail: sklep@mspa-jacuzzi.pl

Informujemy również, że serwis wewnętrzny jacuzzi MSpa dla naszych klientów pozostaje otwarty.

Do czasu zakończenia gwarancji na produkty, wszystkie zgłoszenia reklamacyjne prosimy kierować na:
E-mail: tech@mspa-jacuzzi.pl

Wszystkich klientów zapraszamy na nasze pozostałe sklepy:
SklepSportowy24.pl
WaterRower-Polska.pl
SoniFit.pl

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.