Zadaj pytanie...
  • Jacuzzi seria Delight Mspa

Jacuzzi i baseny nadmuchiwane seria DELIGHT MSpa

Seria Delight to orzeźwiające doświadczenie dostępne dla każdego, kto potrzebuje odrobiny luksusy i relaksu w swoim codziennym życiu. MSpa Delight oferuje podstawowy masaż tysiącami bąbelków, zapewniając niezapomniane chwile spędzone podczas relaksu w swoim własnym jacuzzi spa.

Strategicznie rozłożone strumienie powietrza inteligentnie kierują bąbelki na nasze ciało, rozluźniając napięte mięśnie i natychmiastowo polepszając ogólne samopoczucie. To idealny dodatek dla osób, które są aktywne fizycznie. Wodoodporny kontroler pozwoli sterować funkcjami jacuzzi w komfortowy sposób, bez obawy o zalanie.

Seria Delight to sześć modeli; Alpine, Nest, Silver Cloud, Aurora, Tekapo, Starry. Są to baseny spa o różnej pojemności przeznaczone dla 2, 4 i 6 osób(przyszły sezon). Wszystkie z nich idealnie sprawdzą się zarówno dla całej rodziny, jak i pojedynczych użytkowników, którzy cenią sobie luksus i wygodę. To kompletne urządzenie wyposażone w spektrum możliwości za rozsądną cenę, co jest niezmiernie ważnym czynnikiem.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości produktów oraz cenie, która nie jest zaporowa, każdy może na własnej skórze sprawdzić korzyści, jakie niesie za sobą regularne użytkowanie jacuzzi spa. Zadbaj o siebie, swoich bliskich i wskocz na wyższy poziom dbania o swoje zdrowie mentalne i fizyczne razem z MSpa Delight!

  • Parametry