Zadaj pytanie...
  • Jacuzzi seria Concept Mspa

Jacuzzi i baseny nadmuchiwane seria CONCEPT MSpa

Seria Concept wyróżnia się ciekawym designem oraz wręcz legendarną wydajnością. Zastosowana technologia podwójnego szwu zapewnia stabilność i bezpieczeństwo ponad normę. Kontrola urządzenia odbywa się za pomocą all-in-one kontrolera. To prawdziwy game-changer dostępny tylko w modelu MONO i TUSCANY.

Kilka kliknięć wystarczy, aby ustawić pożądane przez nas funkcję tak, że relaks w jacuzzi to chwila pełna błogiego relaksu. Intensywność bąbelków zależy od ustawionego poziomu (są 3), a w połączeniu z technologią ogrzewania daje to rozwiązanie, które pozwoli dogodzić każdemu.

Cała konstrukcja oparta jest na intuicyjnej obsłudze i zapewnia komfort oraz łatwość obsługi. To więcej niż typowe jacuzzi, to Jacuzzi MSpa Concept Mono – dostępne w wersji 4 i 6-osobowej(przyszły sezon). To produkt, który odmieni Twój relaks i Twojej rodziny. 3-poziomowa regulacja bąbelków pozwala Ci na doświadczenie więcej. Zmieniaj i reguluj wedle uznania, a MSpa Mono dopasuje się do Ciebie i Twoich oczekiwań.

To produkt, który dzięki swoim funkcjonalnością może znacznie podnieść jakość swojego życia. Spróbuj wypełnić codzienność bąbelkami i dobrym samopoczuciem z Jacuzzi MSpa Mono.

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia

  • Nowości
  • Sklep zamknięty


MSpa-Jacuzzi.pl


Z przykrością informujemy o tymczasowym zamknięciu naszego sklepu z produktami MSpa.

W celu rozpatrzenia reklamacji, bądź uzyskania dodatkowych informacji na temat produktów MSpa, wszystkich klientów, którzy dokonali zakupu na naszym sklepie zapraszamy do kontaktu:
Telefon: +48 695 600 665
E-mail: sklep@mspa-jacuzzi.pl

Informujemy również, że serwis wewnętrzny jacuzzi MSpa dla naszych klientów pozostaje otwarty.

Do czasu zakończenia gwarancji na produkty, wszystkie zgłoszenia reklamacyjne prosimy kierować na:
E-mail: tech@mspa-jacuzzi.pl

Wszystkich klientów zapraszamy na nasze pozostałe sklepy:
SklepSportowy24.pl
WaterRower-Polska.pl
SoniFit.pl

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.